Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZGADZAM SIĘ
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego
Autor: WP(lca.pl) - 2022-11-20 22:25:11
Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka oraz Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizowali 22. Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama

Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego - Foto: WP(lca.pl)
Widowisko kulturalno-sportowe od ponad 20 lat jest stałym elementem w kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu. Długa historia prochowickiego turnieju pokazuje, że zainteresowanie tańcem nie maleje, a każdego roku w zmaganiach tanecznych bierze udział ponad 100 par z trzydziestu siedmiu klubów z całej Polski. 

Wyniki Turnieju:

Emilia Antosik i Bartosz Antosik - Foto: WP(lca.pl)
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
1. miejsce: Antosik Bartosz, Antosik Emilia RUDAN - Nowa Ruda
2. miejsce: Augustyn Łukasz, Sołtysiak Maria IMPRESS - Dzierżoniów
3. miejsce: Giżycki Dominik, Kulej Katarzyna IMPRESS - Dzierżoniów

 




Aleksandra Suchecka i Jakub Wiśniewski - Foto: WP(lca.pl)
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
1. miejsce: Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra KUBA DANCE STUDIO - Biela
2. miejsce: Łagud Szymon, Korbiel Zuzanna TAKT - Legnica
3. miejsce: Bugno Michał, Suszycka Wanessa INES - Wrocław

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
1. miejsce: Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra KUBA DANCE STUDIO - Biela
2. miejsce: Bugno Michał, Suszycka Wanessa INES - Wrocław
3. miejsce: Gagat Szczepan, Smirno Klaudia TAKT - Legnica

Lena Rafałowicz i Borys Kiełbus - Foto: WS(lca.pl)
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
1. miejsce: Kiełbus Borys, Rafałowicz Lena ANIMA DANZA - Głogów
2. miejsce: Żabiński Mateusz, Bromblik Maria CIEŚLAK - Jelenia Góra
3. miejsce: Musiałek Filip, Waligóra Maja KUBA DANCE STUDIO - Biela

 

 

 

Dorota Dwojak i Krzysztof Karaban - Foto: WO(lca.pl)
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
1. miejsce: Bystrzycki Piotr, Wawrzyniak Olga AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je
2. miejsce: Dominiczak Krzysztof, Dominiczak Blanka ALFA-ASTRA - Stargard
3. miejsce: Karaban Krzysztof, Dwojak Dorota IMPULS - Prochowice

Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
1. miejsce: Bystrzycki Piotr, Wawrzyniak Olga AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je
2. miejsce: Domszy Dariusz, Papaj Agnieszka IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Grześ Robert, Gmurkowska BeataIMPULS - Prochowice

Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
1. miejsce: Karaban Krzysztof, Dwojak Dorota IMPULS - Prochowice
2. miejsce: Jasyk Krzysztof, Turek Jolanta IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Adam Ryszard, Jałtuszewska-Adam Krystyna GRACJA - Zielona Góra

Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
1. miejsce: Jasyk Krzysztof, Turek Jolanta IMPULS - Prochowice
2. miejsce: Karaban Krzysztof, Dwojak Dorota IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Irlik Ireneusz, Irlik Małgorzata UKTS LEW Legnica

Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
1. miesce: Krzykwa Wojciech, Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól
2. miejsce: Arkit Grzegorz, Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra
3. miejsce: Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka GRACJA - Zielona Góra

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
1. miejsce: Łokietko Bruno, Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra
2. miejsce: Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia AMETYST - Lubań
3. miejsce: Chmielowiec Jakub, Wołczańska Zuzanna IGLICA - Wrocław

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
1. miejsce: Rabenda Michał, Grałek Julia STEP DANCE - Koluszki
2. miejsce: Siwek Jerzy, Siwek Zofia AKTAN - Wrocław
3. miejsce: Łokietko Bruno, Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra

Wiktoria Przybek i Marcel Buczyński - Foto: WP(lca.pl)
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1. miejsce: Buczyński Marcel, Przybek Wiktoria KS DANCE MIX - Deszczno
2. miejsce: Palamarchuk Illia, Kłobus Zuzanna DANCE COMMUNITY
3. miejsce: Droszczak Karol, Witczak Maja PM - Lubin


 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
1. miejsce: Michalski Piotr, Siworska Zofia 4STEP - Siechnice
2. miejsce: Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika ETIUDA - Radomsko
3. miejsce: Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia ESKADRA - Pabianice

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
1. miejsce: Skolut Kamil, Nawrot Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław
2. miejsce: Isidoris Eric, Isidoris Melissa MARGO - Leszno
3. miejsce: Mączka Hubert, Oleksy Kamila ZIELIŃSKA - Ząbkowice

Maja Kłucjasz i Łukasz Krzyżanowski - Foto: WP(lca.pl)
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
1. miejsce: Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja ESKADRA - Pabianice
2. miejsce: Staśkowiak Szymon, Żyła Roksana WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski
3. miejsce: Metack Julian, Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
1. miejsce: Woźniak Jakub, Bieńczyk Maria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2. miejsce: Urban Marcel, Nowak Natalia IGLICA - Wrocław
3. miejsce: Młynarski Maciej, Guettner Klara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

Anna Rutowska Anna i Piotr Rutowski - Foto: WO(lca.pl)
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
1. miejsce: Rutowski Piotr, Rutowska Anna IMPULS - Prochowice
2. miejsce: Domszy Dariusz, Papaj Agnieszka IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Grześ Robert, Gmurkowska Beata IMPULS - Prochowice

 

 


 

Agnieszka Papaj i Dariusz Domszy - Foto: WS(lca.pl)
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
1. miejsce: Domszy Dariusz, Papaj Agnieszka IMPULS - Prochowice
2. miejsce: Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka GRACJA - Zielona Góra
3. miejsce: Rutowski Piotr, Rutowska Anna IMPULS - Prochowice


 

 


Grażyna Martusewicz i Jarosław Martusewicz - Foto: WO(lca.pl)
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Open, Styl: Standard
1. miejsce: Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław
2. miejsce: Kozak Zygmunt, Kozak Barbara TAKT - Legnica
3. miejsce: Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

 

 


Aleksandra Rydzak i Tomasz Rydzak - Foto: WO(lca.pl)
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Open, Styl: Latin
1. miejsce: Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól
2. miejsce: Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław
3. miejsce: Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

 


Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama - sponsor działu


Pozostałe informacje
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gazeta LCA.pl

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 118

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 123

Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 125
 

Copyright - 2001- 2022 - Legnica - Grupa portali LCA.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Zasad korzstania z serwisu
Lca.pl napędzają profesjonalne serwery hostings.pl

T: 0,608s - V: A0.99 - C: 0 - D: 10.04.2018 10:49:17