Zespoły Wokalne do lat 10 :
W tej kategorii Jury przyznało trzy równorzędne wyróżnienia :
• Zespół Wokalny SŁONECZNIKI - Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy
• Zespół KIDS - Gminne Centrum Kultury w Żurawinie
• Zespół WESOŁE NUTKI - Przedszkole Niepubliczne Akademia Młodego Artysty w Legnicy
Zespoły Wokalne 11-13 lat :
1. miejsce:
• Zespół „ROZŚPIEWANE SÓWKI” - Muzyczna Kraina Weronika Kwaśny w Legnicy
• Zespół „FAMA” – Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie
2. miejsce:
• Duet: Dominika i Dorota Głąb - Szkoła Podstawowa Nr 113 we Wrocławiu
• Chór Szkolny - Szkoła Podstawowa w Grębocicach
3. miejsce:
• Schola ŚWIATEŁKA PANA - Parafia w Przedborowej
• Zespół PIKOLO - Gminne Centrum Kultury w Żurawinie
• Zespół Wokalny SŁONECZNIKI - Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy
Soliści do lat 10 :
1. miejsce:
• Ada Homik - Szkoła Podstawowa w Grębocicach
• Marlena Młyńska - Młodzieżowa Akademia Musicalowa we Wrocławiu
2. miejsce:
• Bartek Kutyba - Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej
• Barbara Chwałek - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Wałbrzychu
3. miejsce:
• Alicja Smyk - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie
• Jagoda Kipa - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielawie
Wyróżnienia:
• Kamila Droździk - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy
• Maja Cichy - Przedszkole Niepubliczne Akademia Młodego Artysty w Legnicy
• Ariena Wiktorska - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie
• Maja Kędziora - Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy
• Małgorzata Antosiak - Gminne Centrum Kultury w Żurawinie
Soliści 11-13 lat :
1. miejsce:
• Karolina Budziak - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
• Milena Szymula - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Wałbrzychu
2. miejsce :
• Anna Sobkowicz - Szkoła Muzyki Rozrywkowej Śpiewu i Mowy w Legnicy
• Wiktoria Mucha - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
3. miejsce :
• Kubiak Natalia - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie
• Anna Ziółek - Szkoła Podstawowa w Grębocicach
• Dominika Głąb - Wrocławska Pracownia Wokalna
Wyróżnienia:
• Martyna Kuzniak - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudnej
• Elżbieta Stachura - Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
• Vlada Lysenko - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
• Filip Bajron - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielawie
• Emilia Skorupa - Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy
Ponadto każdy uczestnik festiwalu otrzymał pamiątkowy dyplom. Fundatorami nagród byli : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piekary" w Legnicy i Urząd Miasta.