25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.
Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.
Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.
Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
1. miejsce: Wiśniewski Jakub, Suchecka Aleksandra KUBA DANCE STUDIO - Biela
2. miejsce: Bugno Michał, Suszycka Wanessa INES - Wrocław
3. miejsce: Gagat Szczepan, Smirno Klaudia TAKT - Legnica
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
1. miejsce: Bystrzycki Piotr, Wawrzyniak Olga AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je
2. miejsce: Domszy Dariusz, Papaj Agnieszka IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Grześ Robert, Gmurkowska BeataIMPULS - Prochowice
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
1. miejsce: Karaban Krzysztof, Dwojak Dorota IMPULS - Prochowice
2. miejsce: Jasyk Krzysztof, Turek Jolanta IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Adam Ryszard, Jałtuszewska-Adam Krystyna GRACJA - Zielona Góra
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
1. miejsce: Jasyk Krzysztof, Turek Jolanta IMPULS - Prochowice
2. miejsce: Karaban Krzysztof, Dwojak Dorota IMPULS - Prochowice
3. miejsce: Irlik Ireneusz, Irlik Małgorzata UKTS LEW Legnica
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
1. miesce: Krzykwa Wojciech, Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól
2. miejsce: Arkit Grzegorz, Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra
3. miejsce: Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka GRACJA - Zielona Góra
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
1. miejsce: Łokietko Bruno, Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra
2. miejsce: Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia AMETYST - Lubań
3. miejsce: Chmielowiec Jakub, Wołczańska Zuzanna IGLICA - Wrocław
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
1. miejsce: Rabenda Michał, Grałek Julia STEP DANCE - Koluszki
2. miejsce: Siwek Jerzy, Siwek Zofia AKTAN - Wrocław
3. miejsce: Łokietko Bruno, Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
1. miejsce: Michalski Piotr, Siworska Zofia 4STEP - Siechnice
2. miejsce: Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika ETIUDA - Radomsko
3. miejsce: Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia ESKADRA - Pabianice
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
1. miejsce: Skolut Kamil, Nawrot Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław
2. miejsce: Isidoris Eric, Isidoris Melissa MARGO - Leszno
3. miejsce: Mączka Hubert, Oleksy Kamila ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
1. miejsce: Woźniak Jakub, Bieńczyk Maria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2. miejsce: Urban Marcel, Nowak Natalia IGLICA - Wrocław
3. miejsce: Młynarski Maciej, Guettner Klara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA